ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Şehir ve Haber Portalı

Tarihi Sultanahmet Köftecisi Münih yeniden hizmette!

Yaklaşık üç ay önce doğal afet kaynaklı oluşan kaza sonrası yenilenme çalışmalarına başlanan Türkiye’nin en tanınmış gastronomi firması olan ”Tarihi Sultanahmet Köftecisi” Münih’te eski yerinde 25 Aralık itibari ile tekrar kapılarını hizmete açtı.

Birçok misafiri tarafından başlıca ziyaret edilen restaurant, kapalı kaldığı dönemde müşterilerine hizmetlerine devam edebilmek için çalışmalarına devam ederken her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü gözlemlendi. Yenilen restaurant, güler yüzlü çalışanları, geniş helal menüsü ve yeni lezzetleri ile hizmete devam edeceği dile getirildi.

İşletme sahibi Zeki Bey ile yapılan görüşmede ki sözleri ise şu şekilde ” Özlenen lezzetlerimizi artık misafirlerimiz yenilen lokantamızda tadabilir, keyifli vakit geçirebilir, yeni lezzetlerimizi tadabilirler. İç mekan oldukça rahat ve ferah bir şekilde tekrar düzenlendi. Tadilat döneminde bizlerden desteklerini esirgemeyen gerek telefonla gerekse ziyarete gelen dostlarımıza ve misafirlerimize çok teşekkür ederiz.”

Yenilen restaurantı Türk Mutfağının lezzetlerini tadımlamak için Bayerstraße 91, 80335 München adresinde haftanın yedi günü 10:00 – 23:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Dikkatinizi Çekebilir: