ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Şehir ve Haber Portalı

Stilhandwerk Beauty & Hair

Bayan ve Erkek Kuaförü olmakla beraber müşterilerinin isteği doğrultusunda Saç kesim, boyama işlemi, Sakal kesimi ve içerisinde bulunan BKuaför denilince aklımıza her ne kadar sadece saç kesim gelsede bu alanda kendini gösterip modaya yön veren kaliteli ekibi ile Murat Zerey işletme sahipliğinde Stilhandwerk sadece saç kesim değil kuaför ve güzellik salonu anlamında müşterilerine hizmet veren bir işletme.
arber Shop ile müşterilerine saç bakım ürünleride sunuyor. Karasız müşterileri için bilgilendirici ve yüz hatlarına yakışacak tekrar kendine öz güvenini kazandıracak hizmet sunuyorlar.

Saç ve Sakal alanında Erkek Saç Styling ve Sakal kesim ile başarılı işler ortaya çıkaran Murat Zerey ve Orhan Mavi hoş sohbetleri, bilgilendirici yardımları ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi ustalık ile başarıyorlar.

Bayan Kuaförü konusunda bir ekspert olan ve Münih’in tanınan yüzü Oscar lakaplı Özgür Elman, bayanlar için özel Extensions yani saç uzatma işlemi yapan Oscar Saç boyama konusunda harikalar yaratıyor. Bayanların yüz ve ten rengine göre doğru boya rengini bulup kendine özel boya karışımları ile doğal bir saç rengi yakalayan Özgür Elman, Saçların insanların kişiliğini yansıttığını ve her saç boyası ten ve yüz uyumunu göstermeyeceği için çok özel bir program ile müşterilerini Saç boyama konusunda bilgilendiriyor.

Stilhandwerk Beauty & Hair ekibi güler yüzleri ile  Hohenzollernstr.34 numarada siz müşterilerini bekliyor.

Dikkatinizi Çekebilir: