ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Şehir ve Haber Portalı

Nürnberg Tabi Gıdalar fuarı açılıyor

Dünyanın önde gelen ticaret fuarı ,Nürnberg uluslararası Bio Fach 2019  Fuarı( Tabi Gıdalar Fuarı ) 13-16 Şubat tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilere açacak. Fuarda, Taze ve dondurulmuş ve kuru ürenler  gibi organik gıdalar ve kontrollü kalitede organik içecekler, doğal kozmetikler gibi gıda dışı organik ürünler ,trendler ve yenilikler sergilenecek.

39 Türk firması katılıyor

Bu yılki fuara,Ege İhracatçılar birliği bünyesindeki firmaların yanı sıra müstakil olarak toplam 39 Türk firma yer alacak. 10 salon ve 91.000M2 lik alanda yer alacak fuara ,dünya dan 3000 ‘e yakın firma katılacak. Fuara her yıl olduğu gibi 50 Bin’ in üzerinde ziyaretçi bekleniyor

Türk firmaları şöyle:

Aegean Exporters’ Associations,  Antalya Yenigün Gıda,  ARMADA Gıda,  ARMER FROZEN FOODS,  ATMEY GIDA,  BİONAS TARIM,  BİYO-SAM Organik Tarım, Bulus-VNS Organic Socks,  Dervişoğlu Tarım Ürunleri,  DİA BAKLİYAT, NİMEKS Organik Tarım Ürünleri,  EKOTURKA, ELİTE ORGANİC,  Ertürk Üzüm ve Tarım Ürünleri,  ETKO Ekolojik Tarım,  Farmeks Tarım Ürünleri,  GAP Regional Development Administration, GLOHE NATURAL PRODUCTS, GÖÇMEZ Tarım Ürünleri,  Göknur Gıda Maddeleri Enerji Imalat,  GÜNAYDINLAR Organik Tarım,  HERMES Tarım,  IŞIK Tarım Ürünleri, İzmir Organik,  K.F.C. Gıda – SUNNY Fruit,  KUTAS GROUP,  Laber Organic Cosmetics (Iva Natura),  Namsal Gıda,  Özdoyuran,  PACIFIC PLASTİK İç ve Dış Tic.,  Pagmat, Prof.  Saraçoğlu,  Rapunzel Organik Tarım Ürünleri ve Gıda Tic., SANEX INC.,  SDA FOOD, TREKO Tarım,  Tunay Gıda, Uzay Kimya,  Yeditepe Organik Tarım.

Dikkatinizi Çekebilir: