ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Şehir ve Haber Portalı

NG Kütahya Seramik” FIVA Fliesen markası altında Münih´te açılıyor

Türkiye’nin en tanınmış, öncü, güvenilir ve kaliteli seramik markası “NG Kütahya Seramik” FIVA Fliesen markası altında Köln, Mannheim, Pforzheim, Augsburg’dan sonra beşinci bayisi FIVA Fliesen München GmbH olarak çok yakında Münih’te hizmetinizde.

Seramik sektöründe 30 yılı aşkın bir tecrübesi bulunan NG Kütahya Seramik geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet konusunda kendini göstermeye devam ediyor. Her beğeni ve zevke hitap eden, benzersiz mekan dekorasyonu için güçlü ve eşsiz tasarımları olan, göz zevkine parlaklık katan, estetik yapıya sahip ürünleri ile yaklaşık 500 metrekare Showroom (Sergi Alanı) ile çok yakında Münih’te.

Sedat Taşçı ve Fatih Akyüz tarafından tüm hazırlıkları özenle devam eden Showroom (Sergi Alanı)  müşterilerinin almak istediği herşeyi hemen tedarik edebilecek şekilde hem depo hem mağaza olarak yeterli kapasitede olan bir alanda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Aynı zamanda işinde tecrübeli ve işten anlayan, güler yüzlü, uzman bir kadro hazırlığında olan Sedat Bey “Müşteri memnuniyeti öncelikli işimiz, hiç bir müşterimizin buradan huzursuz ayrılmasını istemiyoruz” dedi.

NG Kütahya Seramik kalitesi ile FIVA Fliesen München GmbH hizmet anlayışı doğrultusunda hareket eden Sedat Taşçı ve Fatih Akyüz siz  değerli müşterilerine Showroom açılış tarihine kadar depodan alınacak ürünler için %30 indirim kampanyası yapıyor.

FIVA Fliesen München GmbH
DIT Toyota Arkası
Frankfurter Ring 168 A
80807 München

Dikkatinizi Çekebilir: