ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Şehir ve Haber Portalı

MÜSİAD MÜNİH ÜYELERİ’NDE YENİ OFİS HEYECANI

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Münih Şubesi yeni ofislerinde ilk toplantısını gerçekleştirdi. Katılımın yoğun olduğu toplantıda ilk önce MÜSİAD Münih ailesine yeni katılan üyeler dolayısıyla tanışma yapıldı. Kendini tanıtan her üyeden işi ile ilgili bilgiler vermesi istendi. Daha sonra yönetim kurulu, yapılan çalışmalar ve hedeflenen faaliyetler hakkında üyeleri bilgilendirdi. Üyelerin önerileri de alındıktan sonra projelerin ana hatları belirlendi.

Sitemize açıklamalarda bulunan Müsiad Münih Başkanı Nebi Alp, “uzun bir arayıştan sonra nihayet istediğimiz niteliklerde, Müsiad’a yakışır bir ofise taşındık. 250m² kullanım alanına sahip ofisimizde yönetim ve çalışma odaları, toplantı salonu, üyelerin iş görüşmeleri ve küçük çaplı toplantılarını yapabilecekleri odalarımız mevcuttur. En önemlisi de yaklaşık 60 kişilik toplantı (masa düzeni) ve 100 kişinin üzerinde seminer (sinema düzeni) kapasitesine sahip bir büyük salonumuzla hizmet kalitemizi daha da artırmayı düşünüyoruz. Üyelerimizin teveccühü bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Hep beraber çok güzel işlere imza atacağız inşaallah” dedi.

Toplantıya katılan üyeler de ; üye toplantılarının, üyeler arasındaki iletişim, etkileşim ve işbirliğinin sağlanması, var olanlarında canlı tutulması ve geliştirilmesi açısından önemine değindiler. “Her türlü imkanın sağlandığı kendi mekanımızda biraraya gelmek, fikir alış-verişinde bulunmak bize heyecen verdi.” Şeklinde açıklamalarda bulundular.

Toplantıdan sonraki serbest zamanda ise üyeler arasındaki ikili, üçlü ve gruplar halinde yapılan iş görüşmelerinin yanı sıra yeni projeler geliştirilerek yönetime iletilmesi ise programın amacına ulaştığının göstergesiydi.

Dikkatinizi Çekebilir: