ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Şehir ve Haber Portalı

MÜSİAD MÜNİH, UETD BAYERN’İ ZİYARET ETTİ.

MÜSİAD Münih Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, UETD Bavyera Bölge Yönetimi’ne “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

UETD’den, Başkan Mehmed Mert, Sekreter Özcan Kurt, Başkan Yardımcısı Yazay Eminağa, BYK Üyesi Iraz Susar, Kadın Kolları Başkanı Nevin Tekin ve Gençlik Kolları Başkanı Tuğba Haltaş’ın misafirleri, Müsiad Münih Başkanı Nebi Alp, Başkan Vekili Feyruz Dursun, Başkan Yardımcısı Salih Güler, Yönetim Kurulu Üyesi Aykut Kaya, Danışman Hasan Hüseyin Kalkan ve Sekreter Büşra Arslan’dı.

Yaklaşık üç hafta önce hizmet yarışında bayrağı devralan Yeni Bölge Başkanı Mehmed Mert’e MÜSİAD Münih Başkanı Nebi Alp, yönetim kurulu adına plaket verdi ve yeni görevinde başarılar diledi.

Daha önce bölge sekreteri olan Mehmed Mert’in başkan seçilmesiyle ondan boşalan bölge sekreterliğine de Özcan Kurt getirildi.
UETD Bayern Bölge Başkanı Mehmed Mert, yaklaşan seçimler dolayısıyla işlerinin oldukça yoğun olduğunu ve bu konuda başta Müsiad olmak üzere herkesten yardım beklediklerini dile getirdi.

MÜSİAD Münih Başkanı Nebi Alp de, her konuda yardımlaşmaya hazır olduklarını, seçimlerde de Müsiad’ın kurumsal yapısı gereği herhangibir parti için çalışmalarının mümkün olmadığını, ancak insanların demokratik hakkı olan oy kullanmaya teşvik, bilgilendirme, lojistik destek gibi noktalarda ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını ifade etti.
Hoş sohbet ortamında geçen ziyaret, karşılıklı başarı dileklerinin tekrarlanması ve hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Dikkatinizi Çekebilir: