ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Şehir ve Haber Portalı

MÜSİAD Münih teşkilatı İftar yemeği verdi

Münih MÜSİAD (müstakil iş adamları derneği) iftar yemeği verdi. Birçok davetlinin yanı sıra Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, 23. dönem Milletvekili Bayram Ali Bayramoğlu, Münih Başkonsolosu Mesut Koç, Din Hizmetleri Ataşesi Kuddusi Uysal, Eğitim Ataşesi Mustafa Çakır, Ticaret Ataşesi Ertem Çoban, Aile ve Sosyal Hizmetler Ataşesi Mahmut Kardaş ve STK Yöneticileri katıldı .

MÜSİAD Münih Başkanı Nebi ALP
Ramazan ayı ne güzeldir ki birlik beraberliğimizi pekiştirerek bizleri omuz omuza böylesi güzel bir ortamda iftar ile buluşturuyor. İslam dünyası olarak birlikte hareket etmemiz vurgusu yapan ALP davete icabet eden konuklara teşekkürlerini sundu.

MÜSİAD Avrupa Direktörü Burhan Sağlam
MÜSİAD olarak sorumluluklarını bildiklerini bu çatı altında Türk İş adamlarımızı dünya çapında tanıtarak el birliği ile yürüyeceklerini, her geçen gün daha büyük bir aile olduklarını dile getirdi.

Bayram Ali Bayramoğlu
23.ncü dönem milletvekili ve MÜSİAD eski başkanlarından Bayramoğlu Almanya sizlerin ikinci vatanı ve burada örnek alınması gereken çok şeyler var dedi. Türkiye olarak artık kendi Uçağımızı üretebilmeliyiz, kendi Arabamızı üretebilmeliyiz ve iletişimimizi iyi kurmalıyız dedi.

Mustafa Yeneroglu
Yeneroğlu iletişime dikkat çekerek, iş adamlarımızla omuz omuza yürüyerek yükseltmeliyiz ve Dünya devleri ile üretimde rekabette yerimizi almalıyız dedi.Türkiye bunu başaracak konumda, halk ve siyasetçiler bir bütün olmak zorundadır dedi. Gurbetteki soydaşlarımızın sorunlarını iyi bildiklerini ve bu sorunlara çözüm bularak daha iyi günler bizleri beklediğini dile getirdi yapılacak olan 24 Haziran seçimlerinde halkımızın hangi parti olursa olsun mutlaka oylarını kullanmaya davet etti.

Kur’an’ı Kerim ve Misafirlerle sohbet halinde geçen gece geç saatlere kadar devam etti.

Dikkatinizi Çekebilir: