ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Şehir ve Haber Portalı

Münih’in Elit Düğün Organizasyonu; Asya Organizasyon

Münih´de bulunan Asya Organizasyon, doğu ve batı olmak üzere iki farklı lokasyonda faaliyet göstererek, unutulmaz düğün hizmeti sunuyor.

Münih’in batısındaki Allach semtinde bulunan bin 200 kişilik Allach Salonu ve Münih Airport yerleşkesindeki 500 kişilik Airport Salonu, sahip oldukları atmosfer ile yeni evlenen çiftlerin gözdesi oluyor.

Asya Organizasyon, “Düğünleri spor salonlarından ve tavuk kuponlarından kurtarıyoruz” sloganı ile yola çıkıyor. Tecrübeli ekibi ile adeta görsel şölen sunan Asya Organizasyon, sık tasarıma sahip salon hazırlıkları ile kendine hayran bırakıyor. Asya Organizasyon, usta aşçılar tarafından hazırlanan lezzetli yemekler ve sınırsız içecekleri ile akıllardan silinmeyecek düğün organizasyonları vaat ediyor.

Düğün kültürünü güçlendiren ve yenilik katan organizasyon, gelin ve damat ile düğün öncesi prova yapılmasına olanak sağlıyor. Böylelikle her alanda uzman olan ekip tarafından tüm on hazırlıklar gözetim ile tamamlanıyor. Asya Organizasyon, düğün kalitesini arttırmak için tecrübeli servis elemanları, kaliteli müzisyenler ve fotoğrafçılar ile organizasyonu güçlendiriyor. Düğün organizasyonu için düşünülen her detay, on hazırlıklar ile sorunsuz biçimde devam ettiriliyor.

Hedef kitlesi genç nesil olan organizasyon şirketi, Türk-İtalyan ve Türk-Alman gibi karışık evlilik yapan genç kesimin ilk tercihleri arasında bulunmaktadır. Münih’in gözdesi konumuna gelen Airport ve Allach düğün salonları, kısa sürede kabul görmüş ve düğün kültürüne kökten yenilik sağlamıştır.

Dikkatinizi Çekebilir: