ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Şehir ve Haber Portalı

Münih Giesing´te türk vatandaşı bıçaklanarak hayatını kaybetti

22.Haziran 2018 Cuma öğlenden sonra Münih Giesing semtinde 43 yaşındaki bir Türk vatandaşı bıçaklı saldırıya uğradı. Görgü tanıklarından alınan ifadeye göre saat 14:30 civarında 43 yaşındaki Türk vatandaşı ve kimliği henüz tespit edilemeyen şahıs Parkbank ta görüldü.

Görgü taniklarininin ifadesine göre 43 yaşındaki Türk vatandaşı ve kimliği belirlenemeyen şahıs bir müddet Harlachinger Straße´de Isarda Park bankta yüksek sesli tartışmaya başladılar.

İkili arasında çıkan tartışma giderek büyüyerek kavgaya dönüştü. Daha sonra 43 yaşındaki Türk vatandaşı bıçaklanmış bir şekilde kanlar içinde bankın üstünde bulundu.

Ağır yaralanan adam acil hastaneye kaldırıldı. Çok kan kaybeden 43 yaşındaki adam acil operasyona ve doktorların tüm çabasına rağmen malesef kurtulamadı.

Kimliği belirlenemeyen diğer şahıs olay yerinden kayıplara karıştı.Polis her yerde görgü tanıklarının verdiği ifadedeki zanlıyı arıyor. Kimliği tespit edilemeyen kişinin 30-40 yaşları arasında olduğu siyah ceket ve siyah pantolon giydiği söyleniyor. Polis her yerde bu kişiyi arıyor ve sır dolu cinayeti aydınlatmaya çalışıyor

Dikkatinizi Çekebilir: