ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Şehir ve Haber Portalı

Leos Boxy Gym Bodenseestr´de Nefesleri Kesen Boks Gecesi

1 Aralık 2018 Leos Boxy Gym Bodenseestr´de düzenlenen 5.boks gecesinde, kıran kırana mücadeleler yaşandı. 5 amatör ve 7 profesyonel boksörün yer aldığı organizasyon adeta nefesleri kesti.

İstanbul’dan Gelen Boksörümüz Seyda Keser, dördüncü profesyonel boks maçına çıktı. Başarılı boksörümüz, rakibi Bosna Hersekli Amir Solak´i ikinci raunt´da nakavt ederek mücadeleyi kazandı.

Kariyerinde dördüncü profesyonel maçına çıkan Onur Koçer büyük talihsizlik yaşadı. İkinci raunt´da omzu çıkan Koçer, pes etmedi ve maça devam etti. Ancak üçüncü raunt´da hocasının isteği üzerine müsabaka sona erdi. Onur Koçer maçın hemen ardından verdiği demeçte; “2019 daha çok çalışarak geri döneceğim.” dedi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde iki önemli karşılaşma oldu. Hernandez Alexandros Rigas sekizinci raunt sonunda elde ettiği puanlarla kazanmayı başardı.

Gecenin merakla beklenen, en önemli müsabakasında Emre Çukur, Çek rakibi Tomas Bezvoda ile karşı karşıya geldi. Kariyerinde 13.kez profesyonel boks maçına çıkan Emre Çukur, zorlu rakibi karşısında pes etmedi ve 10. raunt sonunda, puan farkıyla nefesleri kesen mücadeleden galip ayrılmayı başardı ve galibiyet serisini 13´e çıkardı

Gururumuz Emre Çukur maç sonu yaptığı açıklamada; “Buraya izlemeye gelen misafirlere ve bana destek olan aileme teşekkür ediyorum. 2019’da zorlu ve heyecanlı maçlarım devam edecek. Hedefim Vegas’a gitmek…” dedi.

Emre Cukur vs Tomas Bezvoda Full Izle

 

Dikkatinizi Çekebilir: