ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Şehir ve Haber Portalı

Küçük kız parktan kaçırılmaktan son anda kurtarıldı

Başkent Berlin’de parkta oynayan bir kız çocuğu, kaçırılmak istendi. Küçük kız son anda çevrede bulunan kişiler tarafından kurtarıldı ve şüpheli de yakalandı.

Almanya’nın başkenti Berlin’de çocuk parkında oynayan ve 2 yaşında olduğu tespit edilen bir kız çocuğu, kaçırılmak istendi. Küçük kız son anda çevrede bulunan kişiler tarafından kurtarıldı ve şüpheli de yakalandı. Son anda kurtulan çocuk annesine teslim edildi.

Edinilen bilgiye göre parkta oynayan bir kız çocuğu, annesinin boşluğundan yararlanan ve ismi açıklanmayan ve 44 yaşında olduğu tespit edilen biri tarafından kaçırılmak istendi. Şüpheli, kız çocuğunu alarak parktan uzaklaşırken, çevrede bulunan dükkân sahibi bir kadın tarafından durduruldu. Sorulara belli belirsiz cevaplar veren şüphelinin çocuğu kaçırmaya çalıştığı anlaşıldı.

Kız çocuğu annesine teslim edilirken, polis şüpheliyi gözaltına aldı. Berlin polisi daha sonra yaptığı bir açıklamada, şüphelinin gözaltında kalması için yeterli kanıt olmadığından serbest bırakıldığını belirtti.

Dikkatinizi Çekebilir: