ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Şehir ve Haber Portalı

Keyifli Alışverişin Adresi Burak Supermarkt Hasenbergl

Burak Supermarkt, yeni şubesi Linkstraße.56 80933 Münih Hasenbergl bölgesinde açıldığı günden itibaren yoğun ilgi ile karşılanıyor. 1988 de başlayan ilk  Market deneyimlerini Münih’te açtıkları ikinci Şube ile adeta Süpermarket anlayışına ve Müşterilerine hizmet konusunda çok güzel işler başarıyorlar. Sahip oldukları bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerine sunmanın heyecanını yaşıyorlar. Kurulduğu günden itibaren Süpermarket konusunda tecrübeli eleman ve kadroya sahip olan Burak Supermarkt ;

Bir markette bulunması gerekenden fazla içeriğe sahip olup taze meyve ve sebzeler, Kasap Ramo tarafından hazırlanan Et ve ızgara çeşitleri, her çeşit peynir ve süt ürünlerinin yanı sıra gelen müşterilerine çay, kahve, simit, börek gibi atıştırmalık imkanları da sunuyor. Her gün taze pide ve diğer bir çok ekmek çeşitleri ile gelen müşterilerinin istediğini bulma imkanı sunuyor. Hijyen ve Sağlık konularını ön planda tutan Burak Supermarkt Hasenbergl müşterilerinin rahatını düşünerek geniş ve ferah reyonları ile adeta alışveriş kültürünü bir üst seviyeye taşıyor.

Münih’te alışveriş yaparken en çok ihtiyaç duyulan konuları ince eleyip sık dokuyan market yöneticileri Müşterilerine 50 araçlık güvenli ve bedava bir park hizmeti sunuyor. Müşterilerini düşünen bir market anlayışı ile zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bölgede tanınmış, yaptığı indirimler ile adeta müşterilerine şok etkisi bırakmıştır. Her hafta düzenli indirimlerine devam etmektedir.

Burak Supermarkt Hasenbergl’in genç ve dinamik genel müdürü Ömer Nas siz değerli müşterileri için değişmez;  “Prensiplerimiz daima kalite, hizmet ve uygun fiyat olacaktır,,

“Hizmette dürüstlük ve kalite,, prensibiyle çalışan Burak Supermarkt Hasenbergl, gösterdiğiniz yakın ilgi ve destekleriniz için  teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Ayrıca Markete gidip alışveriş yaparken Point Bayern aracılığı ile geldiğinizi söylerseniz Kahve veya Çay siz değerli müşterilerine Eyüp Özkan beyin ikramı olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir: