ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Şehir ve Haber Portalı

Hakkımızda

2016 Mart ayında Münih´de kurulan Munihyasam.com Münih Şehir Portalı , 2017 Kasım ayında Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Pointbayern.com olarak yayın hayatına devam etmektedir.

Medya sektöründeki geçmişten gelen birikimlerimizin de katkısıyla kısa sürede takipçilerimizin beğenisini kazanmış, bizleri hep daha iyisini yapmak üzere omuzlarımıza ağır sorumluluklar yüklemiştir. Yapılan çalışmalarda hep bir şeylerinin eksikliğini hissetmeye başlamamız, Radyoculuk dışında da Bayern için bir şeyler yapmamız gerektiğini düşünmemize vesile olmuştur. Yaklaşık 3 aylık bir çalışmanın ardından “ Bayern Haber ve Şehir Portalı  ” projesini hayata geçirme kararını almamıza neden olmuştur.

Pointbayern.com Bayern Haber ve Şehir Portalı projesiyle Bayern´e dair ne varsa tek bir çatı altında toplamak amacıyla yola çıkılan projemiz gün geçtikçe zenginleşen içeriğiyle siz değerli takipcilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Pointbayern.com Bayern Haber ve Şehir Portalı , Münih merkezli olup, üreten firmaların ürünlerini tüm Bayerne tanıtmak, gelişmiş yazılım ve teknik altyapısıyla Google ve benzeri arama motorlarında ilk sıralarda listelenmesini amaçlamıştır. Gün geçtikçe daha etkin, sosyal ve dinamik bir hayat için hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Pointbayern.com Bayern Haber ve Şehir Portalı , bayerne ait güncel etkinlikler, gelişmiş firma rehberi, güncel haberler ve hayatı kolaylaştıracak hizmet hatlarını bir arada sunar.

Pointbayern.com Bayern Haber ve Şehir Portalı  projemiz vermiş olduğumuz hizmetin en iyisi olması amacıyla ciddi yatırımlar yapılmış; sitemizin masaütü pc ve laptopların dışında, tablet ve akıllı telefonlar için de hazılrlanmış,

Desteklerinizi bizden eksik etmediğiniz müddetçe Pointbayern.com Bayern Haber ve Şehir Portalı  için yeni projeler üretmeye devam edeceğiz.
Saygılarımızla