ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Şehir ve Haber Portalı

Fenerbahçeliler Münih Görzer’s Restaurant’ta biraraya geldiler

Dünya genelinde Covid-19 pandemisi nedeniyle alınan tedbirler doğrultusunda hem üyelerimize hemde Dernek faaliyetlerimize uzun bir süre uzak kalmak mecburiyetinde içinde bulunduklarının altını çizen Landshut Fenerbahçeliler derneği başkanı Kayhan Özdemir,’’ Tekrardan aramızdaki bağları güçlendirmek, özlem gi​dermek ve Dernek faaliyetlerimiz ile ilgili konular hakkında fikir alış verişinde bulunmak amacı ile  ‘ Fenerbahçe Sevgisi Limit Tanımaz’ mottosuyla 15 Ağustos 2020 Cumartesi günü Münih Görzer’s Restaurant’ta Fenerbahçeliler ile akşam yemeği programında buluştuk.

Covid-19 süreci ve hijyen kuralları neticesinde programımızı 80 üyemizle gerçekleştirdik. Münih Görzer’s Restaurant’ta gerçekleştirdiğimiz akşam yemeği programımıza göstermiş oldukları ilgi ve alakadan ötürü Landshut Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu olarak Landshut, Münih, Eichstätt, Ingolstadt, Kelheim ve Deggendorf şehirlerinden aramıza katılan üyelerimize ve taraftarlarımıza ve her zaman desteklerini esirgemeyen Augsburg Fenerbahçeliler Derneği dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kulübümüz dünya genelinde örgütlenmekte ,ülkemizi tanıtma hizmetine devam etmektedir.Fenerbahçe Spor Kulübümüzün hedefleri ve  menfaatleri doğrultusunda hizmet etmeyi , taraftarlarımızı ve üyelerimizi Fenerbahçe Spor Kulübümüzle bütünleştirmeyi amaç edinen Landshut Fenerbahçeliler Derneği olarak gerçekleştireceğimiz çalışmalar, projeler ve etkinliklerimiz ile elimizdeki imkalar doğrultusunda Kulübümüze ve Camiamıza gerekli desteğimizi her sene olduğu gibi bu senede sürdürmek istiyoruz.

Bizleri bekleyen yeni sezonda Fenerbahçe Spor Kulübü olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm branşlarda takımlarımıza, sporcularımıza,teknik ve Idare heyetimize, kulüp personellerimize ve elbetteki Başkanımız Sayın Ali Koç nezdinde Yönetim Kurulu Üyelerimize ilk öncelikle sağlık, sakatlıklardan uzak ve başarılı bir sezon diliyorum. ‘’ diye bilgilendirdi.

Dikkatinizi Çekebilir: