ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Şehir ve Haber Portalı

15 Temmuz Kahramanları Münih´te anıldı

31.Mayıs 2018 tarihinde düzenlenen etkinlikte T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı ve UID ( Uluslararası Demokratlar Birliği ) katkılarıyla Kral Event’s de Ersin DÜZEN Moderatörlüğün’de Şehitlere saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program 15 Temmuz gazilerinin anlattığı tüyler ürperten gerçekler ve yapılan büyük Ihanetler ile tekrar yüzleştik.

Hepimiz daha önce çok kahramanlık hikayeleri duymuşuzdur ama bu başka bir kahramanlık hikâyesi bu bizim hikayemiz her ne kadar hikâye destekte bu gerçek bir hikâye Türkiye Cumhuriyeti Halkının Birlik Beraberlik Kahramanlık Öyküsüdür.

Tarih 15.Temmuz.2016 sıcak bir yaz gecesi kim bilirdi ki yolları kapatan Tankların Askerlerin Darbe girişiminde bulacağını kimse olanak dahi vermediği bu kalkışma şimdiye kadar yapılan Darbelerin en alçak en acımasız Darbesi olacağını kim bilebilirdi ki. O geceyi yaşayanlar tanık olanlar o gece canı pahasına ülkesinin daha önce yaşadığı Darbe girişimlerinde yapamadıklarını Ülkemize sahip çıkarak sokaklara inerek bu büyük İhanete izin vermeyerek bizleri ve geleceğimizi koruma altına alan kahramanlara minnet duyuyoruz.

31.Mayıs 2018 tarihinde düzenlenen etkinlikte T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı ve UID ( Uluslararası Demokratlar Birliği )
katkılarıyla Kral Event’s de Ersin DÜZEN Moderatörlüğün’de Şehitlere saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program 15 Temmuz gazilerinin anlattığı tüyler ürperten gerçekler ve yapılan büyük Ihanetler ile tekrar yüzleştik.

Türk Halk Müziği Sanatçılarından Onur SAN ve Kürşat BİÇİCİ’nin de Seslendirdiği Mehter Marşı ve Türk Halk Müziği Şarkıları ile gece son buldu.

Tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet Ailelerine Sabır Gazilerimize tüm kalbi duygularımızla Acil şifalar diliyoruz.

Biz Birlikte Daha Güçlüyüz Çünkü Biz Türkiye’yız.

Dikkatinizi Çekebilir: